Eksperci

Marcin Tomasik

Specjalizuje się w prawie farmaceutycznym i wyrobów medycznych, a także w prawie karnym i sporach sądowych.

Jego doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. obsługę sporów sądowych z konkurentami i organami administracji, doradztwo w sytuacjach kryzysowych oraz reprezentowanie klientów w związku z postępowaniami karnymi.

Adwokat i absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego, organizowanego we współpracy z Cambridge University na Uniwersytecie Warszawskim (2001), a także Centrum Prawa Amerykańskiego na Uniwersytecie Warszawskim, organizowanego we współpracy z University of Florida (2003). Był stypendystą na Erasmus Universiteit w Rotterdamie. Rekomendowany w obszarze Life Sciences w rankingach Chambers Europe 2012, PLC Which Lawyer? 2013 oraz ILO Client Choice 2013.

E: marcin.tomasik@tjsp.pl

T: +48 22 625 10 81

Marlena Żarnecka

Zajmuje się doradztwem na rzecz firm medycznych i farmaceutycznych w zakresie prawa regulacyjnego i prawa reklamy.

Marlena Żarnecka jest adwokatem i absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również studia w Centrum Prawa Amerykańskiego, organizowane we współpracy z University of Florida (2005). W ramach stypendium naukowego studiowała na Wydziale Prawa Eötvös Loránd Tudományegyetem w Budapeszcie, Węgry. W latach 2011 – 2012 pracowała w departamencie prawnym EFSA – agencji Unii Europejskiej z siedzibą w Parmie, Włochy.

E: mzarnecka@salans.com

T: +48 22 2425 732 F: +48 22 242 52 42

Medycyna laboratoryjna w Polsce – efektywność kosztowa
(pełna wersja raportu):
Chcę uzyskać pełną wersję raportu
Aby uzyskać pełną wersję raportu „Medycyna laboratoryjna w Polsce – efektywność kosztowa” prosimy o wypełnienie poniższej ankiety, na podstawie której otrzymają Państwo dedykowany link dostępu do raportu.Proszę podać adres e-mail do wysłania specjalnego linka: