Wartość Informacji Diagnostycznej

Wartość informacji diagnostycznych w spersonalizowanej opiece zdrowotnej (VODI)

24 października 2019 r. MedTech Europe zorganizowała warsztaty zatytułowane ” ‘Information as an Enabler for Sustainable Value-Driven Healthcare Delivery in Europe „. Zaproszono grupę zainteresowanych stron, w tym przedstawicieli pacjentów, pracowników służby zdrowia i decydentów politycznych w UE, aby uzyskać ich opinię na temat roli informacji diagnostycznych w tworzeniu systemu zrównoważonej i opartej na wartościach opieki zdrowotnej. W odpowiedzi na prośbę o krytyczną refleksję na temat VODI uzyskano odpowiedź, że diagnostyka in vitro jest integralną częścią dzisiejszej opieki zdrowotnej, dostarcza bardzo ważnych informacji na każdym etapie ścieżki zdrowotnej pacjenta.

Więcej na temat wartości informacji diagnostycznej na blogu MedTech View w artykule „Prevention is better than cure: it’s time we value diagnostic information„.

Medycyna laboratoryjna w Polsce – efektywność kosztowa
(pełna wersja raportu):
Chcę uzyskać pełną wersję raportu
Aby uzyskać pełną wersję raportu „Medycyna laboratoryjna w Polsce – efektywność kosztowa” prosimy o wypełnienie poniższej ankiety, na podstawie której otrzymają Państwo dedykowany link dostępu do raportu.Proszę podać adres e-mail do wysłania specjalnego linka: